Zabalím si elpíčko Black Sabbath!

3. ledna 2013 v 16:18 | Cassie D. Michaelis |  Krabice od pizzy
Dobrá, podle inspirace z blog.cz se rozhoduji, co si vezmu na pustý ostrov. Ačkoliv nevím, jak se tam dostanu neb moje finanční možnosti jsou omezené a řekněme, že na kolečkových bruslích ani na koloběžce tam asi pravděpodobně nedojedu. Ale kdo ví.

Nejprve bych asi potřebovala vědět o jaký ostrov se jedná. Pokud je pustý pouze jiné vyjádření slova neobydlený, tak by to bylo ještě relativně v pořádku (ačkoliv pokud by se jednalo o ostrov někde u antarktidy, tak bych si asi tak vesele nepískala). Pokud ovšem pustý znamená - zcela bez života. Bylo by to v háji. Žádný kytičky, zvířátka ani vodička. Moje smrt.

Fajn, ale já budu optimistka, tak dávám možnost mírně tropickému ostrůvku, uprostřed nějakého modromodrého moře, kde žije spousta zvířátek, je tam sladká pitná voda a rostou tam kytičky, takže co bych si vzala?

No v první řadě asi nože, luk a šípy (rozhodně mi přijde příhodnější lovit si potravu lukem a ne samopalem), rybářský prut (no, nevím jak bych to všechno narvala do batohu, ale tak pohodička, nikdo mi nedefinoval velikost zavazadla) a další sjúprčjúpr věcičky pro ulovení si a připravení hamu papu. Rozhodně bych si vzala zásobu sirek a zapalovačů! Víte, jsem moc velký fajnšmekr na to, abych tři hodiny křesala nějakýma šutrama, abych měla ohýnek.
No a pak samozřejmě základní pěstitelké potřeby pro trávu a tabák. No a? Když mám být na pustém ostrově, tak ať se tam mám dobře a ať pak rozjedu byznys jakmile se z ostrova dostanu. Bude ze mě hodně bohatá bytost, muhehe. To je vcelku výhodný, zarelaxovat si na dovče sama na pustém ostrově, při čemž si užít takové fajn věci jako je lov a spojit příjemnné s užitečným. A jelikož je to pustý ostrov, tak o tom budu vědět jen já. Tož to je zlatý důl.
Ještě mě napadlo, že bych tam mohla zkoušet destilovat kořalku z tropického ovoce, ale bohůmžel taje tohoto průmyslu mi zůstávají skryty, asi si budu muset doplnit znalosti.

To znamená, že další položkou na seznamu, co si vezmu sebou by byl alkohol (jmenovitě hodně piva, absinth, zelená, medovina.. suroviny na tequilu sunrise a tak dále) a cigára (než si vypěstuju tabáček, hehe). A samozřejmě hromada papírků a filtrů.

Pak bych si vzala svoji milovanou elektrickou kytaru a trsátko. Musím podotknout, že by mi asi k ničemu nebylo kombo, tak ho nechám doma.

Jelikož nejsem prase (no.. možná trošku), tak bych si sebou samozřejmě vzala pasty na zuby, hřeben, sprcháče a šampony. A bohůmžel musím podotknout, že jsem holka, tak bych sebou musela přibalit i nějaký tampony, protože pustej ostrov nepustej ostrov, kdo z vás by chtěl mít krev v kalhotkách, no? Nechutný, fuj. Nesnáším fakt, že jsem holka.

Hm, pak bych přibalila poopalovací krém, protože já jsem hnedka spálená, ale nikdy se neopálím - tak aspoň aby mě nepálily popáleniny.

Vzala bych si nějaká svoje elpíčka (třeba Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, Guns'n'Roses a možná ještě pár...), ne tedy, že bych je měla jak poslouchat, ale aspoň by mi dělali společnost.

Plánovala jsem si přibalit nejlepší přátele či mého milého, ale zavrhla jsem to, protože už by to přece pak nebyl pustý ostrov - tedy jako pro mě. Já už tam budu bydlet. Což mi připomíná, že bych si od Zaknura půjčila stan, abych měla kde přebývat, než si postavím přístřešek.

A jelikož bych tam asi měla fůru času vzala bych si náčiní a materiál pro výrobu larpových zbraní a výstroje. Možná bych si udělala i vlastní kroužkovku. Jo, to by bylo fajn.

Pak bych si zabalila nějaké knihy a propisky a papír.

Uvažovala jsem o takovém tom udělátku na nabíjení mobilů, které má můj milý a pak o mobilu. Možná by bylo fajn mít mobil, ale je to na nic. Stejně nikdy nemám kredit. No a na pustém ostrově asi taky nebude moc signálu, že.

Kotlík! A hrneček! Jasné, přece nebudu pít vodu z rukou. A asi přibalím i nějaké koření. Na chuť hamu papu a pro jistotu ještě najaké ty sáčkové blafy a trošku sušeného masa, pro případ, že bych někdy měla s lovem špatný den.

Možná by nebylo na škodu si vzít i nějaké oblečení, bejt tam v jednom by se mi asi nelíbilo. Problém je s tím, že by mi většina oblečení způsobila muka aneb černé metalové hadry asi nebudou nejlepší volba pro tropický ostrov. A steelsky asi ani v rámci bot nebudou vítězným číslem. Každopádně bych si zabalila a nějaký letní hadry, pro jistotu kabát a mikinu, kdyby bylo v noci nebo za deště chladno a ke steelskám bych přidala ještě nějaký sandále, který bych zabavila matce a nějaký starý tenisky. Hehe.

A lékárničku! Jasné ibalgin, obvazy a náplasti nutností, ale ještě bych někde vyčarovala antibiotika, kdybych tam chytla nějakou infekci.

Repelent.Nafukovací míč. Plavky. Klokana. Myčku na nádobí. Klauna. Prastrýce. Záclonu. Lavičku. Tyčku od nanuku. Bazén. Bagr. Cement. Radioaktivní naspeedovanou veverku. Turbohrášek. Bazuku. Harryho Pottera. Axe. Gluma. Koberec. Vačici.

Řekněme, že jsem "velmi skromná". Ačkoliv - odjela bych odtamtud s mnohem více věcmi, které bych vyprodukovala a vykutila. A to se vyplatí! Měla bych larpovou výzbroj, doživotní zásobu trávy a tabáku (které bych samozřejmě zpeněžila a byla bych bohatá a nikdo by na mě nepřišel, protože ten ostrov je pustý a kdyby o něm lidi věděli, tak by nebyl a jelikož je pustí, tak o něm vím jen já.. a to znamená... hurá!), sepsanou knihu, hromadou nových písniček, které uplatníme s kapelou a budeme mrtě slavní - tož s velkým kytaristicým a super dovednosti, které bych mohla uplatnit jako skautský vedoucí (wtf?!).

No, mějte se krásně,
užijte si to na svých pustých ostrovech,
ale stejně to nepřežijete.
Jenom jááááááááá a budu bohatá.
Cass
 


Komentáře

1 Jeffree Jeffree | Web | 3. ledna 2013 v 16:36 | Reagovat

To zní jako ráj...ostrov plný ganji a tabáku, k tomu kytara, pár dobrých elpíček místo obrazů...akorát mi by možná chyběla nějaká ta společnost. ^^ :D

2 Jane Jane | E-mail | Web | 3. ledna 2013 v 16:54 | Reagovat

Zajímavý. Četla už jsem spoustu článků na tohle téma. Lidi by s sebou táhli spoustu krámů, ale ještě jsem nečetla o tom, že by si tam někdo vzal nějaký lidi, co maj rádi.

3 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 4. ledna 2013 v 20:31 | Reagovat

Já bych si teda tu naspeedovanou veverku vzala...

4 Kikus'h Kikus'h | Web | 5. ledna 2013 v 13:05 | Reagovat

Eh.. trochu hodně ne?:D
nechci tě urazit al enějaký věci jsou i zbytečné :D

5 Kikus'h Kikus'h | Web | 5. ledna 2013 v 13:13 | Reagovat

Napsala jsem článek, ale teď bych spíše řekla:
Co by sis vzala na pustý ostrov?
Nic, nejela bych tam. :D Teda pokud by tam byla zima, pokud ne, vzala bych si tam všechno z mého bytu, a lidi které mám ráda. :D

6 VelííQ VelííQ | Web | 6. ledna 2013 v 20:23 | Reagovat

Super věci :D :D A ono to je jako téma týdne? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.