"Vy tady hulíte a já vás mám učit hajlovat?!"

18. září 2012 v 21:26 | Cassie D. Michaelis |  Můj svět
Tak si tu sedím ve společenský místnosti na intru, kurevsky mě bolí noha (nepamatuju se, že bych někde spadla, ale je to dost možný vzhledem k tomu, že si nepamatuju téměř nic). Joo. Tak se opět ozývám mým velectěným čtenářům, kteří na mě nejspíš již zapomněli.

V Praze se žije fajn. A hlavně se tu bezvadně kalí.
Nepamatuju si, že bych dělala něco jinýho než kalila. Jo, ještě občas chodím střízlivá do školy, ale to je už jen v minimální míře (to zmíním později).

Tak tedy třída maximálně v pohodě, jako i předměty super (akorát mám pocit, že jsem dokurvila písemku ze zkurveného dějáku - možná budu mít i trojku, ááá, což mě ale nehorázně štve, protože se domnívám, že jsem génius a tohle mi trošku kazí moje vlastní naivní představy, pff). Zatím jen samé výborné. Možná protože je to tak nějak o mrtě jednodušší než na gymplu (přece jen mi byl ten ústav k něčemu dobrej - nejspíš). To víte, musím se pochlubit. Slovo "učení" mi nic neříká a přesto mám fajn známky, což je hrozně divný, vůči minulosti, ale fakt se nezlobím. Spíš se děsím dne, kdy to nebudu dávat z hlavy a budu muset otevřít *nechce říct to hnusné slovo* učebnici.

Hm, nadále - dneska jsem si v "káefcé" pokecala s režisérem Troškou (po první reakci "tyvole je to ten kdo si myslím?" a následující reakci "cože? oni slavní lidé opravdu existují?!"), ale to sem nepatří.

Já si vážně myslela, že na střední škole knižní kultury budou samí slušní a vychovaní šprti. Ale jako těžkej omyl. Polovina lidí jsou tam metaláci, gothici a punkáči. Případně skinheadi a taky tam je pár srdcových pravičáků. Prostě. Pěkný. A téměř všichni jsou nadržený věčně ožralý hovada, který neodmítnou ani trávu. Krásně jsme se tam sešli. A ještě tam je tolik bytostí, které jsou ještě ke všemu bi. Ideální sebranka.

Mimochodem to, že to jsou nadržená hovada nemůže nikdo vyvrátit. Během té chvíle, co tu jsem jsem dostala nabídku na sex, dvě nabídky na lesbickej sex a ještě mě tahají do trojky. No, pánové a dámy. Nejsem já v ráji? *smích*

Jen tiše záviďte a nebo pojďte na naši školu, že. Každopádně já jsem přece slušná mladá dáma a oni mě jen kazí, hehe.

Jinak pokud jde o to kalení - nic jiného se tu snad ani neděje. Normálně začínáme před odpoledničkou, tak tři čtyři pivka na osobu. Teď už se na to kašle a pije se pořád. A žádné šprímy - zkrátka jebeme na prohibici a pijeme Absolut vodku (kterou má kámoš v baru přes rok, a to se ještě nesleplo). Hlavně nejlepší byla spolužačka (ironií je to ruska), která se pak málem při Dějinách umění zeblila a bylo jí nehorázně špatně. Normálně jsem ji vcelku i litovala, ale nemá pít, když to neumí.

Radši ani nechci vědět, kolik peněz týdně utratím za chlast a za cigára, protože malé číslo to nebude. Jen a pouze naprosté minimum utratím za jídlo. Smutné. Ale třebas zhubnu. A třebas taky ne, protože tu bagetu, kterou jsem schovala sama před sebou k snídani jdu právě sníst, takže nejspíš budu končit. Proč mám sakra pořád hlad?! Hmmm, asi nějaká nemoc.

Mimochodem jsem na pokoji týden až deset dní sama, protože spolubydlící mi lajchla pryč - neb si našla nějakou kamarádku ze stejné školy. Takže já si teď můžu krásně do rána číst (teď zrovna čtu Zaklínače II.) a telefonovat si s bytostma a lidma. Dokonalé, ale bojím se koho dostanu na pokoj.

Jinak už musím kurva končit. Jsem tu o dost déle, než bych měla být.

A taky doufám, že zpracuju maminku, abych mohla příští víkend jet na výlet k lidem, které mám vážně ráda, i když jsem je tedy nikdy neviděla... ale nechci to zakřiknout.

Tak se tu mějte, já si jdu číst a tak. A zejtra zas do školy. Mimochodem zmiňovala jsem vůbec, že v pondělí učíme od deseti a ve čtvrtek od devíti?

JÁ-TO-TADY-MILUJU.

Cassie
 


Komentáře

1 Sushi Sushi | 19. září 2012 v 19:53 | Reagovat

Doufám, že to vyjde :) Moc se na Tebe těším(e) ^^

2 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 19. září 2012 v 20:05 | Reagovat

Moje první reakce bylo závistivé "chcípni", ale stejně ti to přeju :D Vážně, co tam je za učitele, to by mě fakt zajímalo :D :D Hlavně se notrav tou sračkou, svět by tě postrádal, Cassinko :)

3 VelííQ VelííQ | Web | 21. září 2012 v 22:53 | Reagovat

Super, že jsi spokojená :)

4 Gabriel Dantes Decay Gabriel Dantes Decay | Web | 23. září 2012 v 18:24 | Reagovat

Jj v Praze je v blaze, užívej si jí než tě omrzí, protože pak tě lidi začnou srát a budeš toho mít plný zuby - to mi věř :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.