K1, vole!

8. září 2012 v 23:06 | Cassie D. Michaelis |  Můj svět
Hej, tak jsem doma a právě žeru pořádnej kus výborného masíčka, což mi dělá velmi dobře po tom tejdnu, kdy jsem přežívala o piškotech a čínský polívce.

Každopádně jsem doma, ale už bych odsud asi nejraději vypadla, protože dneska přijel otčím a opět začala prvotřídní buzerace - nejdýl do osmi doma, dejchání, drogový testy a takovýhle píčoviny. Kurva, já sem snad ani jezdit nebudu a najdu si nějakou jinou alternativu.

Upřímně - ta Praha je vlastně skvělá, hrozně se mi tam líbí, teda až na ty zkurveně krátký vycházky, ale stejně je to mrtě pohodička. Navíc ty vycházky se moc nerozcházejí s vycházkami, kdy mám doma tu zrůdu v lidský podobě, která je prý můj otec, fuj.

Tak tedy jak to bylo.

Bylo nebylo, fotr odvezl milou a hodnou Cassinku do Prahy na internát již v neděli po obědě a milá hodná Cassinka tam zůstala. Nejdřív měla ve věcech vééélký bordel a nevěděla co a jak, ale bylo jí to šumák. Jsem totiž hrozná ignorantka a doteď jsem si ani nějak neuvědomila, že většinu týdne netrávím doma. A vůbec mi to nevadí. Ten první den jsem prostě seděla u otevřeného okna (devátý patro s výhledem na Prahu, fakt ideální, přímo do okna mi v noci svítí měsíc) a četla si. Pak mi přišla spolubydlící a já zjistila, že je to mrtě v pohodě slečna. Tak jsme nějak kecali a já pak zas strávila půl noci čuměním z dokořán otevřeného okna na světýlka, která byla rozscvícená všude kam oko dohlédlo. A když jsem šla v brzkých ranních hodinách spát nebyla jsem ani trošku nervozní z nadcházejícího prvního školního dne. Prostě pohoda.

Ráno jsem prostě vstala, oblíkla se a vyrazila. Málem jsem vystoupila na blbé zastávce, ale nakonec jsem to zvládla a s jistým předstihem jsem zamířila do školy. Samozřejmě jsem si nezapomněla koupit cigára a tak jsem si pár blafla. Když jsem byla ve škole, trošku jsem zmatkovala a spolu s jednou slečnou tedy hledala cestu do nové třídy a ta slečna si pak ke mě rovnou přisedla. Ten první den byl fakt zvláštní, všichni drželi hubu a čuměli blbě před sebe. Já se snažila konverzovat se spolusedící, ale není moc výřečná. Takže tak.
Učitelka nám četla celej školní řád a ještě nějaký sračky o hodnocení. Zkrátka jsme měli končit po druhé až třetí hodině a byly jsme tam přes čtyři. Sranda no. Ale při procházce školou jsem se postupně začala bavit se svými budoucími přáteli. Samozřejmě v podobě stylu "Kdybyste něco potřebovali, tak je tu pro vás školní psychologická poradkyně" "noo...já potřebuju prachy" a podobnými hláškami jsme našli témata k rozhovorům a hned u skříněk jsme se rozhodli, že zkusíme najít nějakou hospodu a půjdeme na pivko. No, nakonec jsme sice nešli a raději jsme stáli frontu na Open card. Ten první den jsme byli tři.

Druhý den jsme měli seznamovací workshop (takový vznešený název pro takovou kravinu), kde jsme se všichni začali bavit o dost víc. Jako trapárna největšího kalibru, nesnáším nějaké tyhle seznamovací akce a tahle byla obzvlášť k smíchu. Učili jsme se nazpaměť svoje jména a hráli pak nějaký ponižující dětinský hry, který byly fakt na palici, ale za to jsme si teda pokecali a zjistila jsem, že tak 90% naší třídy má rádo metal a rock, což je mrtě pohoda. Jinak jsme ten druhý den šli ven asi v pěti nebo šesti a zakotvili jsme na lavičkách za školou, kde je pár metrů obchoďák, kam si chodíme pro cigárka a chlast. Což je cajkovní. Ačkoliv tedy není nad točené pivíčko.

Hrozná sranda a skvělé hlášky, prostě úžasná třída. Každý den nás přibývalo až se počet našeho ghetta rozrostl téměř na jedenáct. Prostě vždy v parkem za školou sedí kolem deseti takových pochybných individuí reprezentujícíh knižní kulturu. Jako v tom užším okruhu je nás - řekla bych tak celkem šest sedm neustálých návštěvníků poškolního posezení. Ale říkám - člověka napadne, že knižní kultura budou vesměš takoví ti hrozně chytří šprti, ale ono tomu tak není (teda pár takových případů tam také je, ale to je jedno). Při tom (nejen) naše třída je důkazem opaku. Máme tam pár fašistů (ono celkově jsme taková mírně pravicově zaměřená třída). Po škole chlastáme na lavičkách v parku, některé dvojičky se tam po sobě válí a lezou a vyměňujou si DNA a tak. Prostě jsme vzorní.
Což mi připomíná, že někdy ve středu nebo ve čtvrtek se stavil týpek ze třeťáku a za skoro celou třídu nám řekl, jestli s nimi příští týden vyrazíme někam na pivko. Takže jo, jsme prostě mrtě v pohodě - třída i škola (teda fakt až na pár zjevů, kteří mě docela děsí).

A v pátek jsme byli na nějakém knižním veletrhu a v nějakém muzeu, což byla docela sranda, většinu času jsme strávili venku na cígu tančením na nějaké vykopávkové songy (a lidi na nás docela čuměli), kecání o blbostech a pokuřování cigaret. A pak v Praze jsme konečně našli skvělou hospůdku, kam si můžeme zajít na točené, což je balada.

Jo, takže takhle. Myslím si, že jsem si nemohla přát lepší třídu a jsem hrozně ráda, že jsem poznala i něco jiného než ty kretény u nás na gymplu. Bohové, učinila jsem skvělou volbu, že jsem šla na jinou školu - tedy alespoň doufám. Zatím mi to maximálně vyhovuje.

Jediné, co mi tam chybí jsou přátele, kytara a pravidelný přístup k internetu, který mi ovšem snad bude propůjčen pokud dostanu notebook, ale pochybuji o tom, což je škoda. Knížky tam mám, tak je to ideální.

Jinak už se i v dopravě relativně orientuju.

Takže a zkrátka dobře se tam mám lépe než doma za předpokladu, že se tam přestěhují všechny důležité osoby pro mě... (a rodina mezi ně nepatří, teda krom babičky, ale telefoní hovor mi teda vyhovuje). Což je další věc, docela překvapeně a možná i trošku zděšeně z vlastní necitelnosti jsem zjistila, že mi nechybí nikdo z rodiny. Prostě nechybí. Což je zvláštní, ale bohůmžel pravdivé. Vlastně se mi moc nestýskalo po nikom, ale občas se mi zastesklo po pár bytostech. Ale to je asi všechno. Děsivé, hodně děsivé. Ale třeba to ještě přijde, třeba jsem vážně zatím ani nepostřehla tu změnu, kdo ví.
Nebo to je možná tím, že prakticky nestíhám aby mi bylo smutno, protože mi volá pořád jedna slečna a to vždy rozveselí :D

Ganjopádně si myslím, že zatím je to mrtě v pohodě a možná se vlastně těším i na zítra, ale zase bych chtěla pobýt i s přáteli a tak a něco stihnout. Snad ještě zítra bude možnost.

Dnešek jsem strávila na Slavnostech, co se konaly na zámku a byla to sranda. Hrála tam nějaká mrtě trapná kapela a my tam na ní s pár lidma jeli téměř pogo a prostě jsme to mrtě trolili. Jinak se opět dalo brčko, čumělo se na chodící večeři, kterou jsem nesměla sníst (daňci) a vyhrála jsem si střelbou z praku lízátko. Taky jsem střílela z foukačky a kuše, co byla prostě na nic. Pokecala jsem si s pár známýma a přáteli. Prostě cajk, tedy až na vážný hlubokomyslný (hm) rozhovor s tím mým. No. Snad se to všechno nějak vyvrbí.

Ale celkové dojmy jsou mrtě pohoda, takže...
Mějte se drobečci, pac a pusu,
Cassie
(chcípněte v křečích, jestli mě budete štvát)
 


Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 9. září 2012 v 9:02 | Reagovat

Ou yeah, bingo!!! Cassie našla školu!!! Mám normálně radost za tebe :D

2 Jeffree Jeffree | Web | 9. září 2012 v 9:44 | Reagovat

Yea....jsem mrtě rád, že se Ti tam líbí...a přiznám se, že Ti trošičku i závidím, když to srovnám s mojí  úžasnou třídou a vůbec celým tím zasraným gymplem...Asi se tam v devítce taky přihlásím..:D

3 Danny Danny | Web | 9. září 2012 v 15:43 | Reagovat

Teda, tak to ses trefila fakt dobře :D
A já si říkala, kdoví kolik u nás není takových magorů (myšleno v dobrým) - no proti vaší třídě je jich vážně málo :D

4 lili lili | 9. září 2012 v 21:36 | Reagovat

Pokud toto čtete vaši roďiče sou mrtvý do 12 h,tomuto zabráníte pošle te to do 20 komen.Neuvěříš

5 Gabriel Dantes Decay Gabriel Dantes Decay | Web | 10. září 2012 v 12:20 | Reagovat

První školní dny jsou vždycky peklo. Jsem ve 4. ročníku a ten zasranej školní řád nám pořá dpředčítaj jak buzny

6 VelííQ VelííQ | Web | 12. září 2012 v 15:46 | Reagovat

Jsem ráda, že to dobře dopadlo a rozumíš si s nimi :)

7 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | E-mail | 12. září 2012 v 20:19 | Reagovat

Tak ti to přeju :D Pfrr... Do háje já chcu taky na intr!!!!! Já ti tak závidím!!!! Fuck... No... Tak hlavně ať se tam máš dobře a ať ti to nadšení vydrží :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.