Zpožděný den devátý

3. srpna 2012 v 23:25 | Cassie D. Michaelis |  Krabice od pizzy
DEN DEVÁTÝ
Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč
- Článek hozen pod perexem, protože je tam jedna moje fotka :D -


Za případnou psychickou újmu, kterou může způsobit následující fotka nenesu zodpovědnost. To vy jste dobrovolně klikli na "zobrazit celý článek", tudíž je to váš problém. Každopádně - ne, takhle opravdu nechodím běžně oblíkaná, i když by to nebyl špatnej nápad, muhehe. Děti se mě i Zaka dost bály, je to focený při cestě na sestřinu narozeninovou párty, která byla dělaná jako karneval a my se Zakem jsme šli za skřety "požírače dětí", muhehe.

1.
Protože jsem se zamilovala do LARPu. Protože není nic lepšího než se pořádně zrubat s přáteli i s lidmi, které neznám. Nakonec ani ta lukostřelba není vůbec špatná a baví mě, ale šerm je prostě úžasná věc. Jo, doufám, že se tomu budu věnovat ještě dlouho.2.
Můj vlastní obrázek. Fotomontáž, která je fakt lamerská. Každopádně asi nemusím vysvětlovat, co je na ní a proč. Možná jen to, že ta kytara tam je protože se teď učím hrát a kurva mě to baví. Žádnou slečnu na obrázku nemám, protože s nima je to teď taky dost bída (ačkoliv jedna by tu byla.. mm) a hlavně jsem zadaná, tak budu slušná. No a retka s trávou s alkohol snad vysvětlovat nemusím. Jen jsem tam zapomněla zakomponovat pívo, ale tak co, snad každej pobere.
Ehm a ještě jsem na tohle pojetí udělala tapetu na compa, protože se nudím... a protože mě nenapadlo nic lepšího :) Mrknout se můžete zde.
 


Komentáře

1 VelííQ VelííQ | Web | 12. srpna 2012 v 7:57 | Reagovat

Ty jo, potkat tě takhle v noci :D :D A ty fotomontáže jsou celkem pěkný :) I když zrovna nejsem fanouškem těchto témat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.