Zabte mě, prosím!

20. srpna 2012 v 12:05 | Cassie D. Michaelis |  Můj svět
Jsem blbá zkurvená kráva. Ale jinak jsem v pohodě. Myslím si, že do konce prázdnin se tu jiný článek neobjeví, protože mám zaracha a zakázaný počítač. To víte, když je někdo idiot.
Vlastně výčet zákazů - zákaz chodit ven, zákaz počítače, zákaz vídat se s mým mladým, zákaz přátelit se s lidma staršíma než jsem já... aha, docela bych to označila jako "wtf? lol".

V sobotu jsem přišla domů tak, že jem spíš nepřišla. Jo, když se pije, tak se pije. Já hloupá husa prostě nemůžu jít klasicky na dvě tři píva, já prostě musím pít tvrdej a pořádně se ztřískat tím způsobem, že vlastně vůbec nepamatuju cestu domů :D Jo, to jsem já. Taky jsem hrozně rozmlácená a poškrábaná.

Díky bohům, že mě aspoň naši pustí do práce, takže za chvíli opět vyrážím na autobus a makat. Uklízím v baráku po rekonstrukci a řeknu vám, že to je hlína - je to jako vojna. Třeba dvě hodiny jsem musela drhnout kartáčkem na zuby totálně zasranej odpadkovej koš. Fuj, hnusnej hegeš. Nebo třeba drhnutí obkladů, taky noční můra. Ale je za to šedesát na hodinu, což je docela výhodný. Takže to holt budu muset vydržet.

Je mi blbě a mám podezření po té sobotě na lehkej otřes mozku - teda podle wikipedie trpím symptomama :D na čele mám obrovskou bouli, tak je asi přece jen dost pravděpodobné, že jsem se praštila do hlavy, ale tak to je jedno. Mimochodem, když článek zveřejním v půlce věty, znamená to, že přišla matka a zjistila, že jsem na počítači.

Mimochodem mám na papíře rozepsanou ještě jednu povídku, takovou městskou fantasy a myslím si, že je to úžasnej námět na knihu a jestli to někdy dokončím, tak se z toho určitě stane světový trhák. Jo, pevně tomu věřím.
To je totiž jediný, co můžu po večerech po práci dělat. Psát a nebo si brnkat na kytaru. Bacha, pokrok, už zahraju riff Smoke on the water, jsem hustá, co? :D

Každopádně jsem se asi ani nezmínila, že máme doma nové zvíře. Takže krom vlkodlaka, mé sestry a debila (otčím) nám v bytě žije papoušek. Nějaká Rosela Penant či jak se jmenuje, každopádně je mrtě hustej a má ke mě nedůvěru. Chápu, je to moje potencionální večeře, ale stejně už se semnou začíná pomalu kamarádit. Je to týpek a má několik různejch jmen - on mu totiž každej z naší rodiny říká jinak. Moje sestra mu říká Pepíčku, matka Járo nebo Lumpáku, otec Papoušku, já mu říkám buď Siriusi (na počest Siriuse Blacka a nebo té hvězdy) a nebo Chessi (zkrácenina od Chesterfield, což je značka cigár). Chudák, ten se z toho zvcokne.

Nadále skládám hafo písniček. Jo, teda jako textů, samozřejmě. To víte, po prázdninách, až dostane Zak prachy z brigády - tak si chce koupit bicí a chcem začít dávat skupinu opravdu dohromady. Že se vážně naučíme hrát. Chtěli bychom jednou docílit, že opravdu budeme hrát - aspoň na nějakých zábavách a tak. Už máme vybrané místo prvního koncertu, hehe, ale už to jen zhudebnit a dosložit kapelu. Potřebujem ještě basskytaristu. A budeme kompletní. A taky by neuškodil druhej kytarista, kterej umí hrát na kytaru. Songů bude brzo dost na celé album - a pozor, krom skvělé pecky s názvem Segedínskej guláš v kýblu/Šlehačka z lidlu (ještě nevím, co z toho vybereme) se na něm budou nacházet i vážné písničky s hlubším smyslem. Haha, očekávám, že z čtenářů blogu budou fanoušci naší skupiny Pátek 13., a že všichni přijedete na náš první koncert :D (je fajn to mít naplánovaný ačkoliv není jistý jestli se tedy vážně dáme dohromady... ale tak hlavně, že už máme promyšlenou image a tak :D).

Mimochodem začínám mít docela strach z blížícího se konce prázdnin. Ještě nevím jestli mě vzali na intr (všem už přišlo potvrzení a přijetí/nepřijetí, jen mě ne.. a ta ženská má dovolenou a vrátí se až 27. - a to se dozvím jako necelej tejden před začátkem školy, jestli mám teda kde bydlet), což je dost průser. Nemám ani tašku do školy, pokud se nepočítá rozsypanej batoh s nefunknčíma zipama nebo rozedraná děravá taška přes rameno, který upadává ten popruh. Nemám ani kalhoty, který by nebyly roztrhaný a nebo jinak zničený. Moje trička (jelikož jsou značková od vietnamců) se taky pomalu rozsypávaj (ale kurva, dneska jsem dostala nový dvě s logem AC/DC, takže na trička si stěžovat nemusím, hehe). Mám jedny boty a to steelsky. Jako mně to je jedno, já si vystačím s tím, co mám, když mi nikdo nic jinýho nekoupí (já bych si koupila, ale nesmím ven, takže si vážně moc nekoupím), ale matka furt mele nějaký sračky o tom, že jí dělám hroznou ostudu a tak. Nejvíc smutný je, že mi zakazuje nosit po věcech sichrhajsky, ale to nevadí, já je stejně vždycky propašuju a pošpendílkuju se. Hehe. Jo, to mi připomíná, že si chci ještě před školou koupit klobouk, kšandy a kravatu. Prostě jo! :D Budu to nosit k mý úžasný Harley Davidson košili.
Já s našima už na nákupu byla, ale skončilo to tak, že mě vzali do nějakejch diskofilních krámů a s otcem jsme se zhádali jak psi a nemám koupený ani ponožky. Ale to byla jejich vina a provokace, když vědí, že já si v takových krámech vážně moc oblečení nevyberu.

Matka je pořád na nákupu, takže můžu psát, to je dobrý. Ale myslím si, že mě sestřička nabonzuje. Ale tak to je šumák, bejka nějak uplatím aby nezmiňovala, že sedím u počítače.

Achjo, já se tak do té práce netěším, venku je horko. A při hodinu a půl dlouhé cestě autobusem se ze mě nejspíš stane zapejkanej toast a roztreče se mi horkem kytara (to jde?). Ano, je hrozně praktický tahat s sebou obrovskej batoh a k tomu kytaru. Jsem hodně skladná bytost, že. To zase bude zábavná cesta. Moc se na to těším.

Bohové, držte mi palce. Snad přežiju do konce prázdnin buď v práci nebo zavřená doma. Obojí bude zkouška mé psychické stability (o čem to mluvíš? ještě včera jsi měla připravený prášky na spaní místo večeře..). Achjo, už nikdy nebudu pít. Nebo aspoň do večera. Ne, dělám si srandu, už budu chodit maximálně na pivko. Až do příštích prázdnin minimálně. Nu, uvidí se.

Pánové a dámy, jdu si ubalit retko. A nebo až při cestě. Mimochodem, už jsem říkala, že mám super nejlepšího kamaráda? Je ochotnej vstávat kolem půl sedmé ráno aby mi pomohl s taškama. Milá to bytost. Jo, jo.
Achjo je mi líto, že teď kdovíjak dlouho nebudu v kontaktu s lidma, který mám ráda. Do konce prázdnin a pak jsem přes týden ve škole, žejo (teda když budu mít kde bydlet). No jo.

Mimochodem přijde vám normální jen ve spodním prádle skákat po pokoji s kytarou v ruce, mít puštěný Sex Pistols, kombo na plno - tudíž se snažíte hrát aby to zapadalo do písničky a řvete nějaký sračky (protože neumíte text a trefíte se jen do refrénu)? Já to dělám vcelku často a přijde mi to relativně normální, ale zajímal by mě vás názor, hehe.
(ano, momentálně jsem totálně zamilovaná do Sex Pistols a Dead Kennedys... problém je, že ta prehistorická nokie nemá kabel do počítače, tudíž si to nemůžu stáhnot do mobilu, árgh).

Pomalu se budu klidit. Pokusím se ještě někdy ukrást internet až přijedu z práce domů. Huf. Snad budu aspoň bohatá.

No nic. Pac a pusu -
Vaše Cassie
 


Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 20. srpna 2012 v 13:42 | Reagovat

Podle mě je to naprosto normální :-)

2 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | 21. srpna 2012 v 13:05 | Reagovat

Rodiče jsou svině, taky jsem mívala často zaracha a to doslova na všechno... :-D Jinak ano, jsi normální...

3 Franzie Franzie | Web | 21. srpna 2012 v 22:10 | Reagovat

Zcela normální :D
Hej tak to je na nic, zejtra jedu do Na (koupit barvu na vlasy, nějaký "slušný" kalhoty do školy a podobný blbiny) tak jsem doufala že bysme se tam případně mohly někde srazit, ale když máš ten haus arest tak to asi nepůjde, škoda. Tak to se pak hádám uvidíme až jako opět školou povinné :D

4 Gabriel Dantes Decay Gabriel Dantes Decay | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 21:43 | Reagovat

co že to seš..? :D (ta první věta mě prostě dostala)

5 VelííQ VelííQ | Web | 27. srpna 2012 v 13:27 | Reagovat

No z tou kapelou držím palce :) :D I s tím intrem.. :D Tu brigádu ti teda nezávidím.

6 GVKB GVKB | E-mail | Web | 20. března 2013 v 16:12 | Reagovat

Neustále slyším, že by se měli idioti zabíjet, protože to jsou přeci idioti. Nejprve si je třeba vědecky ujasnit, co je to ten idiot, kterého musíme zabít, protože je to idiot. Idiot je člověk, který myslí a následně se chová jako idiot, myšlení a chování idiotů je odlišné od myšlení a chování těch co nejsou idioty, největší odlišnost je zde v tom že idiot nemyslí a nejedná, jako většina jedinců kteří jsou v jeho okolí. Problém není vlastně v tom, jak idiot myslí a jak se chová, ale v tom kde se nachází, pokud se idiot nachází mezi lidmi, co myslí stejně a jednají stejně jako on tak už není považován ostatními za idiota a přitom se nijak nezměnil ve svém myšlení a konání. Technicky je každý člověk inteligentní program, který byl geneticky a výchovou naprogramován pro určitý čas a prostor, a pokud se ocitne v jiném času a prostoru, tak tento program amatérsky chybuje a tím získává nálepku idiota. Nacisti si mysleli, že židé jsou idioti a tak je zabíjeli v koncentračních táborech v plynových komorách, zde zemřeli bohužel v Osvětimi i rodiče mého otce, protože byli židé. Nacisti nemuseli zabíjet židy, mohli je jenom přemístit tam, kde by je nikdo už nepovažoval za idioty, je to jako s opilcem kterého přemístíme na záchytku, kde se o něj specialisté postarají do té doby, dokud se nezbaví svojí opilosti. S přemísťováním idiotů na správné místo jsou často veliké problémy, a tak je zde snaha to řešit zabitím idiota, zde se musí ustanovit nové ministerstvo, které bude řešit otázku zabíjení idiotů, pokud zjistíte, že je váš nadřízený idiot tak to nahlásíte pomocí SMS zprávy na toto idiotské ministerstvo, a potom bude váš nadřízený brzo přemístěn na jiné místo, kde bude obklopen jedinci, co si o něm nebudou myslet, že je on idiot. Zabíjení idiotů by se mělo realizovat pouze tehdy, pokud zde není možné idiota přemístit tam, kde on už nebude idiotem, násilí vedoucí ke smrti idiota, musí být tou poslední zoufalou možností, která přichází v úvahu pouze tehdy, když už se vyčerpali všechny jiné možnosti přemístění idiota.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.