Pozastaveno páč tu nebudu

25. července 2012 v 17:56 | Cassie D. Michaelis
Noo, desetidenku nedokončím, neboť za chvíli odjíždím (jsem doma jen na chvíli, už dva dny v kuse jsem pryč :D). Mám přednastaveno ještě pár dní, ale nebude kompletní, takže ji dopíšu až... no až se vrátím. To víte, já už dva dny v kuse kalim a vůbec nespím. A od zejtra mám ještě brigádu, takže ve dne brigáda a v noci pařba... teda nevim, jak se vyspim, ale okej.

To víte, jedu opět za babičkou i se Zakem. Už dva dny tam zewlíme a totálně nám jebe. Provádíme samý kraviny (ano, přijde nám normální chodit střílet do lesa s prakem a ve tři ráno rozebírat jestli by se dala někde na Deštný těžit ropa a plánovat jak na tom vyděláme hafo peněz)... taky jsme tam měli docela nepříjemný setkání s určitýma bytostma... každopádně o tom všem napíšu článek až se vrátím.

Teďka si jdu zapakovat hadry na delší dobu, přihodit flašku fernetu z ledničky, přepočítat prachy a zkouknout jestli mám všechno.

Hmmm... nemám, zapomněla jsem na meč. Budem večer ukazovat takovej základní šerm, což bude asi docela haluz protože jak nás znám budem totálně nametený a tudíž se bude šermovat velmi obtížně. No, to je šumák.

V sobotu by se měl vracet z tábora můj milovaný (který mi tři dny nezavolal...) a tak tam snad přijede za mnou - tedy doufám. S babičkou plánujem dělat kolaudačku jejího bytu a ještě pozdní oslavu mejch narozek, tak by to taky mohla bejt dobrá pařba.. akorát tedy doufám, že můj milý dorazí protože už se mi vážně stejská. I když ne, ožeru se a bude mi to jedno :D budu řešit absolutní kraviny a bude to cáájk. Jo. To zní jako plán, vygumuju si palici a hodím na vše totální ignore. Jojo.

Pokud jde o tu brigádu, tak tím myslím, že známej si otevírá takový malý... občerstvení/bar. A tak mu to tam pomůžu douklidit a předpřipravit a v budoucnosti nějak v srpnu bych tam mohla i prodávat...

hej, tak já už poletím na bus... majte sa... :D
 


Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 25. července 2012 v 18:08 | Reagovat

Užij si to a nepřizabij se při tom předvádění :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.