Den třetí

24. července 2012 v 10:15 | Cassie D. Michaelis |  Krabice od pizzy
DEN TŘETÍ
Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.

Tak já vám tedy předkládám návod, muhehe.

1. Chci vidět, že dotyčná osoba umí upřímně milovat a je celkově upřímná. Když budu vědět, kolik přefikl holek (případně s kolika klukama slečna vykurvila) když byl(a) se svým ex partnerem, tak mi to zrovna příjemné nebude a nebudu věřit v to, že umí ten kluk či dívka milovat. Pravá láska je možná idealistickej shit, ale pořád se v ní snažím věřit.

2.
Bojovat. Člověk/bytost musí umět jít za tím, čím chce, pokud chce získat mé srdce. Nemyslím tím vlezlost, podlejzání nebo tak něco. Zkrátka si jít za svým cílem a dokázat, že o mě skutečně stojí. Nevzdat se bez boje.

3. Chtít mě takovou jaká jsem. Základ. Odmítám se kvůli někomu měnit. Jakkoliv. Odmítám kvůli komukoliv přestat kouřit, změnit hudbu, chovat se jinak nebo tak něco. Nejsem žádná princezna a ani se jí stát nechci. Pokud někdo chce moje srdce, tak mě musí brát i s chybama. A taky tolerovat moje výstřednosti.

4. Nebejt nějakej zapřísáhlej romantik/romantička (i když u slečny to snesu a klidně ji semtam překvapim nějakou maličkostí, ale... teda nějak mě to nebere) nebo něco takovýho. Fajn, nevadí mi dostat nějakou drobnost (potěší to, ale stačí to jednou za x dobu, a mělo by to bejt něco originálního, nemusí to bejt ani věc), ale vyznávání lásky za západu slunce, nejlépe v doprovodu nějaké teskné hafo romantické písničky na molu u jezera, kde lítá hejno nějakejch opeřenců.. kurva, to fakt ne. To je skoro jak noční můra. Jasně, ty vole, upřímně pronesené "miluju tě" potěší, ale nějaká teatrální komedie kolem toho fakt ne. Piču svíčky, růže a romantik mjůzik. Sex, chlast a metal. Ne, fajn, přeháním. Ale nějaká neustálá vyznání lásky, posílání citátů v smskách s hafem srdíček, dostávání kytiček a plyšáků, skládání básniček pro mě... to mě přijde fakt děsivý. A že už jsem to zažila. To radši přijmu jako projev lásky pozvání na pívo. Takže bod čtvrtý bych zkrátila na "netrpět patologickou potřebou dokazování lásky pičovinama jako je třeba slavení valentýna". Na druhou stranu zase chci vědět, že na mě myslí - nechci žádného ignoranta. Takže třeba smska na dobrou noc nebo pro dobré probuzení neurazí, ale nic se nesmí přehánět.

(Ha, jen kulturní vsuvka - vzpomněla jsem si na to, jak jsme si mým milovaným psali - ačkoliv tenkrát jsme spolu ještě nechodili...
Honza: "héj, jak se vlastně slaví valentýn?"
Já: "nemám páru, asi se někde ožužláváš se svojí drahou polovičkou a vzájemně si dáte čokoládu ve tvaru srdíčka - či jiný pitomý komerční dárečky...nebo nevim...nic jinýho mě nenapadá"
Honza: "fajn, seženu prachy a koupím ti pivo nebo trávu... :D"
Já: "miluju tě :D"
Pak jsme rozebírali pičoviny ohledně valentýna a prvního máje...
Já: "kurva, já tohle nikdy nijak neřešila.... pro mě je to prostě datum jako každý jiný..."
Honza: "no, a víš co se stalo 1872?"
Já: "Primátor Náchod?"
Honza: "chytrá holka... tebe chci domů")

5. Bejt svůj a nepřetvařovat se. Neměnit se, nepřizpůsobovat se nějakejm mejm ideálům. Ale je jasný, že nebudu chodit s nějakou vypatlanou růžovou blbkou poslouchající Biebera a nebo s krutě namachrovaným hoperem vyznávajícím Rytmuse.

6. Podpora a opora. Jsem psychicky labilní cvok a potřebuju podpořit a vědět, že mám někoho, o koho se můžu opřít. Potřebuju někoho, kdo při mě bude stát a dělat mi oporu při těžkejch situacích, při depresích... když se budu něčeho bát nebo budu nervozní a vystresovaná (ačkoliv je to semnou pak k nepřežití). Někoho, kdo mě bude podporovat v nápadech a ve všem. Někoho... kdo ve mně bude věřit.... ačkoliv to je nejspíš... nemožné...

7. Bláznivost. Jsem blázen a prej i v tom správným slova smyslu. Chytím se každé pitomosti a vymejšlím pořád větší a větší kraviny. Chci aby to bylo oboustraný, chci abych měla s kým podnikat ty nejúletovější akce a realizovat šílené nápady. Nechci někoho, kdo kazí srandu a má nulovej smysl pro humor. Je důležité si v téhle oblasti rozumět.

8.Dobře šukat - nebo, pokud to chcete slušně - tak být dobrým milencem či milenkou. Jo, možná je to pičovina, to dávat do manuálu "jak získat srdce Cassie Darion Rin Michaelis", ale já si za tím prostě stojím. Po získání srdce většinou následuje vztah, a ke vztahu sex prostě neodmyslitelně patří a tečka.

(9. - Tak jednoduše, nejdřív mi zabijete a pak mi ho vyříznete skalpelem, co je na tom?)
 


Komentáře

1 Danny Danny | Web | 24. července 2012 v 12:11 | Reagovat

No,bod 8 mě dostal :D! Zbytek chápu,mám to celkem podobný, ale ta osmička XD
Napadají mě díky tomu samý lepší otázky na tvou adresu... :D jo dobře,už mlčím.

2 Gabriel Dantes Decay Gabriel Dantes Decay | E-mail | Web | 24. července 2012 v 13:26 | Reagovat

Dobře šukat. Tak tohle já miluju, když to někdo řekne narovinu a bez obalu..:D

3 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 24. července 2012 v 16:32 | Reagovat

8. a 9. vejdou do dějin :D

4 VelííQ VelííQ | Web | 28. července 2012 v 21:17 | Reagovat

No to poslední mě pobavilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.