Den šestý

27. července 2012 v 10:15 | Cassie D. Michaelis |  Krabice od pizzy
DEN ŠESTÝ
Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakkéhokoli pořadí)
(Lidí? Připsala bych tam lidí a bytostí, ale to je šumák... A do některých řádků musím připsat více osob, neb... pět je málo)

1. Babička - Nejlepší člověk na týhle planetě. Nejvíc pohodová babička, má o mě strach a tak, to jo, ale i tak je skvělá. Je to úžasná pařmenka (vzpomínám na to, jak mě vzala na první koncert, byli to Kabáti - byla jsem asi ve čtvrté třídě a byl to nářez... a kolik takových akcí jsem s ní projela... a v poslední době kolik jsem s ní vychlastala, hehe), ale zároveň i kuchařka a mírumilovná hodná klidná babička. Nejdůležitější člen mý rodiny. Bez ní bych nebyla tam, kde teď jsem (v tom dobrém slova smyslu). To ona mě vždycky ve všem podpořila a snažila se mi za každou cenu pomoct a je to tak pořád. Nevím, co bych bez ní dělala. Děkuju babi.

2. Bráška - Sice jsme se nikdy naživo neviděli, ale je pro mě rovnoceným členem rodiny a skvělým přítelem. Svěřila jsem se mu se spoustou věcí a on mi se spoustou věcí pomohl. Pomohl mi vyhrabat se z kupy hnoje, pomohl mi čelit mým vlastním volbám, chybám a kdo ví čemu ještě. Dělá mi oporu a skoro každej den mi zvedá náladu. A toho si vážím, cením a jsem za to naprosto nehorázně vděčná. Doufám, že se v brzké době potkáme na živo (a aspoň na B5A by to snad mělo dopadnout), pokecáme si, zašmermujeme si... a prostě... bych se s ním chtěla setkat na živo a obejmout tohohle člověka, kterej pro mě hrozně moc znamená i přestože je vlastně pro mě jen ve virtuálním světě. Jo... ale teď už budeme moct kecat přes webcu, takže paráda. Každopádně děkuju za všechno, bráška.
Každopádně do tohohle bodu bych připsala i ostatní internetové přátele (i když s některými už jsem se viděla). Bez vás by to nešlo. Komentáři i chatováním jste mi taky dost pomohli v době, kdy tu pro mě v reálném světě nikdo nebyl, takže vám všem také patří můj velkej dík. Týno, Moi, Jeffe, Klášo (už bychom mohli pokračovat v povídce :))... a všichni ostatní. Neberte si to osobně, že nejmenuju a zapomínám, ale když píšu tohle, je asi půl druhé ráno - to víte, přednastavuju.

3. Můj milovaný - Tak... nejspíš bych s ním nebyla už přes půl roku, kdyby pro mě hodně neznamenal. Je to nadrbaný sprostý úchylný hovado a budoucí alkoholik (hej, berte to s nadsázkou), ale miluju ho. Ačkoliv má nejspíš radši pivo a kytaru, nežli mě, tak mu děkuju za společný chvilky.

4. Zak - Nejlepší kamarád v téhle době. Probíráme všechno, vzájemně si pomáháme a doplňujeme se. Úžasná bytost, která se mi snaží pomoc ze špatné nálady a vytáhnout mě z deprese. Můj učitel ohledně magie a ještě mě doproměnil. Tolik jsem se snad s nikým ještě v životě nenasmála. Taky můj zasvětitel, co se týče LARPu - i když o LARPu jsem samozřejmě věděla dřív, ale s ním jsem poprvé šermovala a tak. Jsme bytosti téměř identické povahy a zvyků, což je občas mírně děsivé, když zjišťujem, že děláme naprosto stejné výstřednosti. Občas to vypadá, že si čteme myšlenky. Děkuju za to, že jsem po dlouhé době opět poznala opravdové přátelství i v reálném životě.

5. Moos... tedy byl by to můj milý Pavlík, ale ten... už nějak nejspíš nejeví zájem o kontakt semnou, což mě mrzí, ale... co se dá dělat. Tak tedy řekněme, že nemám koho umístit na poslední místo. Vlastně mám... i když trpím dilematem. L. nebo Míša... asi Míša, protože na L. se snažím úplně zapomenout. Tak tedy Míša a vlastně i Fran. Jo, kamarádky... jediné dvě ženské, se kterýma se vydržím bavit a mám si s nima co říct. Děkuju jim za přátelství.
 


Komentáře

1 Danny Danny | Web | 27. července 2012 v 19:34 | Reagovat

Stejně je skvělý že máš tak fajn babičku...možná jsou ti rodiče k ničemu,ale mít fajn babičku co je tak "živá",je dost rarita a hlavně super...když si vezmu,že 1 z mých babiček je ten typ "na-to-jsem-moc-stará"... :D

2 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | Web | 27. července 2012 v 20:41 | Reagovat

Tak bez internetových kamarádů by to nešlo, ne? Hej, taky jsem si nedávno posteskla po naší povídce. Vždycky si vzpomenu na nějakou skvělou scénu odtud a začnu se smát... Už je to táák dlouho :-D Babičky jsou skvělý, taky jednu skvělou mám :-D

3 Nertina Nertina | 28. července 2012 v 0:58 | Reagovat

Jsem slavná! Tedy předpokládajme, že nemáš na mysli jinou Týnu. Mimochodem, taky tě mucQkwám!

4 VelííQ VelííQ | Web | 28. července 2012 v 21:24 | Reagovat

Tu babičku ti přeju a všechny ty lidi o který se můžeš opřít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.