Všehochuť

18. dubna 2012 v 22:56 | Darion |  Můj svět
Škola je přežitelná, zejtra je rodičák a to už tak přežitelný nebude. Mám nedostatečnou z dvou předmětů. Stoprocentně z matiky a pak buď z fyziky nebo chemie, každopádně... matka mě zabije. Tak kdyby něco, měla jsem vás ráda.
Pak jedem na školní výlet někam na moravu a do Rakouska... jako výlet za dva litry, nevim nevim. Jako naši to cálnou, ale myslím si, že tolik peněz - ještě když jsme jenom dvacítku dali tenhle tejden kvůli stěhování - není zrovna fajn ztráta pro náš finanční rozpočet. Navíc ten výlet... památky (i když na Rajizsji se docela těším, ale celkově...)... a naše třída. Fakt geniální kombinace. Díky bohům za cíga a chlast. Teda v případě, že neskončím na pokoji s nějakejma práskačskejma děfkama.
Jinak zejtra je poslední zvonění, takže se učíme jen tři hodiny, hell yeah. V pátek taky. Parááda.

No, pokud jde o mě... jsem... zase mírně v háji. Na starém blogu jsem o tom psala dost rozsáhlé a konkrétní články, ale tady ne. Tuhle adresu mají dva lidi, pro které by to čtení opravdu nebylo. Každopádně nejspíš o víkendu budu řešit staré záležitosti. Ale vážně, je to normální? Skoro po roce mi stoupnou do očí slzy, když si vzpomenu. Skoro se rozbrečím, když si uvědomím, že se mi to rve i do snů (a jsou to kurevsky jasný sny na to, že jsem tu osobu neviděla od podzimu, kdy jsem si prošla tou hezkou tůrou po tom, co jsem sedla do špatného vlaku...už víte o čem je řeč?) . Když si uvědomím, že mám uložený skoro všechny esemesky od loňského června, je jich něco kolem pětset, protože víc se mi jich nevešlo. A když si ty zprávy čtu, mám co dělat, abych se nerozbulela jako želva. Ale nestojím o to, už ne. O víkendu si to nejspíš všechno vyříkáme a pořešíme to. Uvidím. Nechci nic víc, chci si jen všechno vyjasnit a donutit se jít dál. Mám vztah, je to fajn. Ne... přiznávám, strašně mě užírá to, že si nedokážu vážit toho, co mám. Jak si vlastně může moje hlava dovolit přemejšlet o tom, co by kdyby... Proč vlastně to všechno?

Momentálně se chystám jít spát, protože jedu prakticky nonstop už pět dní, každej den tak čtyři hodiny spánku. A to je kurevsky málo, potřebuju aspoň dvanáct, abych se vyspala. Ale už dlouho jsem se nedostala do postele před třetí rano a to ještě když jsem měla štěstí. Takže se pokusím usnout, ale myslím, že mám tak rozházenej denní rytmus, že se mi to stejně nepodaří, ale tak co se dá dělat, že. Prostě to zkusím.
Taky vůbec není čas na psaní, celej den něco dělám. Ach bohové, ať už je stěhování do konce, nevím, co budu dělat, když nebudu moct zewlit, asi zcvoknu. Poflakování a gaučing patří mezi mé oblíbené činnosti a teď se k nim nějak nedostávám. Katastrofální. Ale to se snad brzy napraví.

Každopádně... můžu toho napsat ještě dost, ale slíbila jsem ten článek bráškovi za čtyři pět minut... a už jsem o čtyři protáhla, takže. Pfá, napíšu snad zase zítra.

A ještě pro druhého bráchu. Proč si kupuju tabák a né cíga? Vyjde to o mrtě levněji. Tabák, kterej je na hromadu cigár, i když slabších (každopádně minimálně trojnásobek to, co máš v krábě) a třeba Velta Classic, stojí jen čtyřicet sedm korun a je dobrá. A když už jsem si koupila baličku Jeffreeho, tak proč nekupovat tabák. Sem tam filtry a papírky? Muhehe.

Noční můry.
Darion
 


Komentáře

1 VelííQ VelííQ | Web | 19. dubna 2012 v 12:16 | Reagovat

Snad se to nějak vyřeší... :) Jinak to video možná na to youtube dám :D Dyžtak dám odkaz :)

2 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 19. dubna 2012 v 14:02 | Reagovat

Heh, rodičák, no...já už to mám za sebou a pořád žiju, tak držím všechny čtyři palce :)

3 Jeffree Michael Metalist Black Jeffree Michael Metalist Black | Web | 19. dubna 2012 v 20:12 | Reagovat

Ten rodičák Ti nezávidím...u nás byl před týdnem a docela se divím, že jsem ho přežil....

Kurva ségra, už na něho ser...nemá to cenu. (říká ten, který už rok prožívá to samé)

Aha..už to chápu. Ale zkoušet už to nebudu, zase, už asi po desáté s tím přestávám..:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.