Poslechovej koutek

7. dubna 2012 v 22:13 | Darion |  Vyjádřeno jinak
Mám tu dvě tématické písničky.

Hej, my jsme se s klukama shodli, že je Landa prostě vlkodlak... protože ty texty jsou tak kurevsky pravdivý... a úžasný... A pokud není vlkodlak on, tak nejspíš někdo z jeho blízkých, protože jinak se to prostě vysvětlit nedá. Řekněme, že zrovna tahle písnička ukazuje takovou tu stinější stránku vlkodlačství. Až na to proměnění každou půlnoc je to celý pravda.Tuhle písničku kurva miluju! (asi je to vidět i na dessingu)
Nejlepší bylo, když jsme si ji včera pouštěli.
To mi připomíná včerejšek. Byl to fakt fajnovej večer. S dvěma kámošema vlkodlakama jsme se courli na zámek, kde jsme si udělali takovej.. ehm piknik? Prostě jsme tam měli steaky, pivo, medovinu. Balada. Sranda, i když jsme se tam mírně servali, ale převážně z legrace (hehe, pár modřin). Navíc je aspoň jasné, že se s Dejvem nesežerem a neservem opravdu. Pak jsme pokillovali pár démonů a šlo se domů. Jediná věc mě strašně štve. PROČ se kurva nemůžu ožrat? Jasný, možná protože se věnuju šamanismu a jsem vlkodlak... a má to dost výhod, ale na druhou stranu - chápete, kolik budu muset utratit peněz abych se opila? Asi žádný, protože tolik peněz do chlastu opravdu vrážet nehodlám. Jinak ten večer byl fakt povedenej, sranda a rvačky. Ideální večer pro tři flákače a čirou náhodou vlkouše. Domů jsem přišla o něco málo pozdě a málem byl průser kvůli chlastu, ale nakonec mi na to nepřišli. Krom toho, že jsem byla agresivnější než obvykle, na mě pak večer padla menší depka a hlavně strašně nepříjemnej pocit z pokoje... prostě jsem chtěla ven, pryč, fííí. Ale což.
Mimochodem, víte, co je jedinej důvod, proč to sem na ten blog cpu? Protože vím, že tomu nikdo nevěří. Věří tomu ti, kteří vědí a ti, kteří nevědí žijí v tom, že jsem buď magor/blogerka, která si ráda vymýšlí. A je to tak lepší. Žijte v tom dále, mě to vyhovuje, aspoň můžu psát upřímně.

Darion

 


Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 8. dubna 2012 v 9:50 | Reagovat

Mrtě dobrý. Landa je borec.

2 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | 8. dubna 2012 v 16:33 | Reagovat

Proč nežít ve vlastním světě? Ať si každej myslí co chce a věří taky čemu chce, je to jeho věc, tak co... K tomu chlastu: tomu se říká tolerence :D Po pár letech, jestli to s tebou takhle půjde dál, přijdeš do stádia, kdy se ožereš z jednoho piva a budeš z něj na sračky celej den... Jo, jsem teď příšerně vzdělaná :D Taky musím využít toho, že sem tu knížku celou přelouskala... Navíc pár takovejchle lidí znám, takže... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.