Beeeeeez netu

10. dubna 2012 v 13:16 | Darion |  Krabice od pizzy
Ach ano, porušila jsem každodenní přidávání článků, to je špatné, ale bohůmžel já za to opravdu nemůžu. Když mi ocet sebere internet, tak moc nenadělám. Ach, těžký to úděl žít s fotrem debilem.

Celej den uklízím, stěhuju (ano, jsem jedinej schopnej "člověk" v naší rodině - nepočítaje octíka, který dokáže tahat těžký věci jako třeba skříně, aniž by zdechl) a nebo hlídám to malé naprosto nesnesitelné, ale naprosto ňuňácké haluz dítě, které je prý moje sestra. Ale asi jo... je namyšlená, panovačná, urážlivá, paličatá... kdo potřebuje víc důkazů? No, melu strašný pytloviny.

Jinak momentálně sedím na hodině angličtiny, která je naprosto nejpohodovější hodina v tomhle školním roce, nejspíš. Teda, do tý doby, dokud nepřijde učitelka k mýmu počítači a nezjistí, že tu nemám ten projekt. Bohové, ochraňujte mě! Prosím.

Jinak musím říct, že po strašně dlouhé době jsem začala psát, opravdu psát. Mám rozepsanou docela slušnou, i když klišoidní, hororovou povídku. Možná ji sem i hodím, až bude napsaná, budu o tom velice intenzivně uvažovat.

Bohové, bohové, prosím ať sem nejde! Néééééééé...musím si pamatovat, že to budu muset poslat na krakorova@gymnachod.cz. Hehe...

Ehm, jinak musím říct, že se těším, až opět půjdem všichni šermovat. Včera jsme šermovali jen s kámošem, ale bylo to na nic. Já jsem zjevně schopná fungovat jen s Plameňákem (jednoručák se kterým mi to ještě relativně jde) nebo se stodvacítkovými dvojručáky... nic jiného. Jsem neschopná a trpím hysterií ze stromů (nepochopíte).

Dneska mě ještě čeká dlouhej den, nevím, jestli se sem ještě dostanu abych napsala něco pořádného nebo sem hodila tu povídku. Můj fotr je nevyzpytatelnej a mě toho dnes ještě moc čeká... po škole mám jít rovnou domů, takže rychle budu muset letět do tráfy, koupit si baličku a papírky, páč mám tabák. Ehm, asi mi nevycházej prachy na filtry, takže opět budou bezfiltrovky, bléé. No, nevadí. Pak hned letím domů, kde se najím a půjdu do zápřahu. Nejspíš ještě napíšu svému milému (jo.. jde o bejvalýho... teda vlastně asi současnýho... druhá šance našemu vztahu?), kterého můj fotr vcelku zkousne, aby se stavil a trošku mi helpnul. Na chvíli snad taky uniknu, abych mohla jít ven s kámoši, ale o tom pochybuju. A večer se budu muset učit na děják (haha, nenalhávej si, že se budeš učit!). No, dobrá, spíš je pravděpodobně budu sedět u knížky nebo počítačovejch her, na který není potřeba internet (nevím, jestli se fotr uráčí mi ho dát).

Nakonec přidávám filozofickou otázku dne;

- Pokud je lehké, aby žák uměl jedenáct předmětů najednou... proč nemáme na všechny jednoho učitele, ale jedenáct? -

Darion
 


Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 10. dubna 2012 v 16:23 | Reagovat

To je ale moc dobrá otázka!!!

2 The VelííQ The VelííQ | Web | 10. dubna 2012 v 20:58 | Reagovat

Jo, povídku sem určitě dej! ^^ A jinak, taky si myslím, že je to dobrá otázka... :-D

3 houston26 houston26 | 17. května 2012 v 9:15 | Reagovat

tak ta otázka..no to by mě zajímalo taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.