Asi budem pajzlové

6. dubna 2012 v 16:49 | Darion |  Můj svět
Joho, včerejšek byl krutej, sem docela dost domlácená. Na xichtě mám červenej šlinc, jak jsem krásně dostala násadou od kopí. S ramenem skoro nemůžu hejbat a na noze mám modřinu jak tenisovej míček... ale přesto jsem spokojená. Krom toho, že mi byla zima a neměla jsem vlastní zbraň (což se ale dneska změní, budu mít Plameňáka, muhehe), to bylo fajn. I když jsem mohla dostat oprávněné ocenění lama roku, ale nevadí.

Ve čtvrt na tři jsme měli dohodnutej sraz se Zakem, no, čekala jsem tam docela nervní do skoro půly. Pak jsem šla směr domů a potkala jsem ho i s jeho bráchou. Oba byli v kostýmu a ozbrojeni. Jako z Goblinovy helmy jsem fakt málem pošla xD. No, já jsem na sobě měla obyčejný hadry, páč jsem kostým nedala dohromady (kdyby bylo pěkně, tak jsem mohla jít za dárk end ívl elfku, ale... byla zima... relativně... i mně byla zima a to už je co říct). Po cestě jsme nabrali ještě další dvě existence, a postupně jsme zamířili nahoru do lesa. Na začátek nás bylo devět.

My jsme to zpočátku s kámoškou a jejím mladým docela trollili, všichni z nás byli na palici... Hehe, sekli jsme sebou na louce, dali si cígo a oznámili, že čekáme na plíce. No, nakonec jsme se všichni dokopali k místu určení.

Jako první jsme dali arénu, čehož jsem se trošku bála. Teda jako nechtěla jsem se nějak extrémně ztrapnit, vzhledem k faktu, že meče neumím ani pořádně držet. Každopádně se mi to vcelku povedlo. V prvním souboji jsem porazila Mef, a v druhém jsem prohrála, ale jen o jeden život.

Pak jsme dali fight na týmy, samozřejmě, že tým kde byl Ondra (největší týpek, je schopnej všechny nás pokosit najednou) vyhrál. Pak jsme se různě rozdělovali, trénovali, bojovali. Prostě pohodex. Nejvíc mě asi bavilo bránění hradeb, to jsem vždycky přežila, a ubyl mi nejvíc jeden život. Muhehe.
No, Mef a ten její mladej tam s náma byli jen asi hodinku. Pak vysmahli, že je to nebaví. Pak se k nám ještě přidal jeden týpek. Nakonec nás zůstalo osm a rozhodli jsme se, že budem jezdit na bitvy jako jedna skupina. Byla asi dvouhodinová debata o tom, za co budem jezdit. Nejvíc lidí chtělo horaly, pak padl nápad na skřety a jeden člověk byl pro trpaslíky - Ondra. Takže nakonec asi stejně skončíme jako pajzlové. Na to mám ideální vejšku, mejch 154... hehe. Ale zase jako... všichni maj někde stosedmdesát, takže pohoda, no.

No, teď jsem přišla od bejvalýho (ehm, ehm), kde jsem byla od půl jedenácté do teď. No... bylo to zajímavý. Takovej... uhm, hlubokomyslnej pokec. Pili jsme becherovku a pívo, takže sjůpr. Teď čekám na jídlo a pak vyrážím do ulic užít si svůj první vlkodlačí úplněk. Teda, venku můžu bejt jen do devíti, ale to se toho stíhá... určitě aspoň pivečko a medovinka s dalšíma dvěma vlkoušema. Nebo aspoň s jedním. Takže... se tu mějte, lidi. Jdu jíst, mírně uklízet a pak letím do pryč.


Darion
 


Komentáře

1 ♥Verča ♥TVD♥ ♥Verča ♥TVD♥ | Web | 6. dubna 2012 v 16:56 | Reagovat

super dess :-) :-) :-) :-)

2 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 6. dubna 2012 v 18:32 | Reagovat

Já se to smečem prostě musím naučit...nevim kdy, s kým a jak, ale předpoklady mám (mám v rukách větší sílu, než většina kluků, hehe, menší chybička v matrixečku) a prostě to chcciiiiiiiiiiiiiiii umět. Tak Ryuk.

3 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | 6. dubna 2012 v 19:32 | Reagovat

Tak hlavně, že ses bavila :D Někdy bych tě chtěla vidět v akci :D

4 Radosh Radosh | 6. dubna 2012 v 20:42 | Reagovat

Hezky, doufám, že se za pár let uvidíme na DrachenFestu ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.