Normálně, krumpáčem!

19. března 2012 v 17:05 | Darion |  Můj svět
Hah, zdravím vás.

Strašně mě deprimuje to, co se rozebírá na chatu. Ale naprosto nehorázně. Ne, nemám dilema, jestli do toho půjdu, ale... přemýšlím o tom. Ehm, nepoberete.

Dobrá, rozebírejme jiné věci. Třeba... Víte, že moje sestra je mega maximální haluz dítě a je vidět, že je po mně. Sjíždí jednu a tu samou písničku furt dokola. A náhodou se zrovna nakazila Landou, takže nám tu na plno hraje dokolečka Rapsodie vlků, je to docela vtipný, sousedi nás musí nenávidět. Já teď hlídám ségru, smolím tu tenhle článek, matka šla někam na kafíčko, a až přijde, tak já vyrážím ven s kámošem.

Od té doby, co jsem napsala první článek tohohle blogu se událo jen pár věcí. Ale nevím, jestli to chci rozebírat. A nevím, jestli to má vůbec cenu rozebírat.

Tak ve zkratce - učitelka se strašně šťourá v tom, že si myslí, že hulím. Což není pravda. Už osmnáct dní jsem neměla ani práska. A to, že mě dneska přepadla kurva velká chuť zahulit si, vygumovat si palici, nevědět nic. Zbavit se tý hnusný deprese. Deprese ze všeho, a dokonce i z věcí, do kterých mě dostalo právě hulení, což je vlastně kurva moc ironický. Ale musím si připomínat důvody, proč jsem se na to vykašlala. Jde hlavně o to, že to strašně gumuje palici - dneska jsem si uvědomila, že prakticky nemám šanci prolézt některejma předmětama, protože jsem od začátku roku seděla ve škole vždycky spálená, tupě jsem si to tam odseděla a nic. Teď jsem si uvědomila, že z půlroční látky nerozumím ani slovu. Jsem mimo. A do prdele, nevím, jestli to dokážu srovnat, protože všechno jde vlastně úplně mimo mě. Pořád se nedokážu dostat do takovýho toho režimu, kdy bych se donutila cokoliv dělat (teda.. mě ta škola stejně vůbec nezajímá, berem tam děsný pičoviny... ale nehodlám skončit jako uklízečka). Aspoň se snažím soustředit se, ale stejně mívám občas flashe, chuťáky, absolutní výpadky vnímání, schízy... - já asi byla fakt chodící zkryztalizovaný THC. Ale to nejdůležitější důvod proč už nehulím. I když vygumovaná palice patří mezi hlavní důvody. Spíš se mi nelíbí, že ganja mění lidi. A to hodně. Neříkám, že mě změnila k horšímu, ale hrozně moc mě změnila. A když se kouknu na lidi, jako je třeba ten týpek, co mě s ním viděla třídní... říkám si, že tak opravdu nikdy nechci dopadnout. A vypadají tak skoro všichni chroničtí huliči, kteří hulí už nějakej ten pátek. Jo, všichni spálenci vždycky nadávají na lidi, co furt říkají něco o vymejvání mozku, měnění osobnosti a pádu ke dnu. Ale je to tak, sama jsem byla hodně velká spálenka a můžu to jen potvrdit. Ne, tráva není špatná, to vůbec, klidně i na zkouření. Ale pokud to (někdo jako já) používá k tomu, aby byl permanentně mimo, tak už je to hodně špatný. Občas si zahulit - jednou dvakrát do měsíce, ok. Ale každej den? Ne, díky, fakt nechci zkončit jako uslintanej debil, co není schopnej říct souvislou větu (teda, ne, že by moje kecy byly někdy souvislý). A takhle to opravdu dopadá, a říká to člověk, kterej o tom něco ví. Ne někdo, kdo odsoudí všechny kuřáky marihuany jen protože slyšel něco špatnýho a přečetl si něco na netu. To je první věc.

Dále se skvěle vydařil rodinný výlet, ze kterého se nakonec vyklubala megamocná ožírací kalba. Není to nic, čím bych se chtěla chlubit, ale proč to nezmínit. Prostě klasickej rodinnej vejlet do Orlickejch, na kterej se mi opravdu, ale opravdu nechtělo. No, ale musela jsem. Chtěli prostě ségru vzít na Rampušáka. Skončilo to tak, že oni odjeli domů a já tam zůstala na after party a prochlastala jsem skoro litra, heh, pěkné. A k ránu, kolem půl páté, kdy už jsem byla střízlivá jsem měla nepříjemný střet s jednou bytostí, která nenáleží do našeho světa. Ale to nerozebírejme.

V sobotu jsem strávila celej den venku. Nečekaně.

A to je všechno.

Nic zajímavýho, podstatnýho ani jinak přínosnýho jsem vlastně nenapsala.

Kurva, mám depku.

No nic... Jdu ven lidi/bytosti/whatever. Možná se tu večer ukážu.

Hell,
Darion.
 


Komentáře

1 Fran Fran | Web | 19. března 2012 v 17:43 | Reagovat

Ne, ty moje ex-bložínky bys teda fakt NECHTĚLA vidět :D Hele já ti ani nevim proč jsem vlastně nakamuru smazala, prostě se mi chtělo, sorry že jsem tě připravila o zdroj :D Já mám ten Mein Kampf staženej, ne že bych nějak fandila knihám v PDFku ale tak aspoň něco no... Jinak Cujo je docela dobrá kniha, ne z mojich nejoblíbenějších od Kinga ale stojí za přečtení. Tu Prahu dáš, já ti věřim^^
A ne-e nijak mě nevadí přítomnost odkazu na můj bložínek u tebe v oblíbenejch, provedu to samý až z koše vydoluju ten kreténskej popisek kterej jsem v afektu smazala...
Jinak ty jseš fakt psycho na ntou, já myslela že si s těma 10 komentama děláš prdel :D

A abych se taky nějak vyjádřila k článku - ne že bych do toho nějak zvlášť viděla, tyhle věci jdou naprosto mimo mě a nechci se v tom nějak ňahňat ale myslím že je jen dobře žes s tím hulením přestala. Mno a k tý učitelce - ona je prostě taková. Točí mě to sice nehorázně ale co s tím my svedem. Můžeme si tak maximálně myslet svý ale ona si stejně bude dál hrát na nějakýho psychoanalytika či co. Stejně jako další lidi (nechci jmenovat) který si v podobný činnosti libujou jak svině v blátě.

2 Jeffree Michael Metalist Black Jeffree Michael Metalist Black | Web | 19. března 2012 v 18:24 | Reagovat

Jsem rád, že jsi s tím hulením sekla. Opravdu tě to změnilo...

Jinak učitelka trochu zaspala..:DD

Litr? Tyvole, ty válíš...:DD To se mi snad zatím ani nepovedlo...:DD

3 VelííQ VelííQ | Web | 19. března 2012 v 18:43 | Reagovat

Prostě musím říct, že jsem ráda, že si s tím přestala. Myslím to, že už nehulíš několikrát denně. Že sis to uvědomila :) No, učitelky to maj tak nějak v popisu práce, možná to nemyslí zas nějak hnusně. I když já  to nesyšela, takže vlastně nemůžu soudit.

4 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 19. března 2012 v 21:04 | Reagovat

Jednou dvakrát do měsíce, jo, proč ne. Když jsi s tím začala, říkala jsem si, ne ona nebude těžkej případ, prostě si párkrát dá a bude to. Pak mě začalo dost děsit, cos psala a teď jsem fakt ráda, UPŘÍMNĚ MOC ráda, že je po všem. :-) Teda ale prochlastat litr XD XD...to už je kumšt. XD

5 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | 22. března 2012 v 19:08 | Reagovat

Tak jedna z nejdůležitějších věcí je, že sis uvědomila, že je to špatné... Když jsem si tak chystala ty argumenty proti tvé původně milované ganje, jak jsem si s tebou psala, tak jsem nad tím celkem dlouho přemýšlela. Pak přišlo na konverzaci a argumenty postupně docházely a ten největší problém byl, že jsem cítila, že je ti to jedno, co bude dál, nezajímají tě následky ani budoucnost a tomu se už těžko odporuje... Jo, byla jsem z toho hodně dlouho zdrcená, protože jsem fakt nevěděla, jak ti pomoct, jak tě z toho dostat a nevěřila jsem, že se z toho dostaneš sama nebo že tam u vás potkáš člověka, kterej ti pomůže. Nakonec se stal jeden menší zázrak a dopadlo to takhle. Ani si nedokážeš představit, jak jsem pak byla šťastná, když jsem se to dozvěděla, protože abych pravdu řekla, moc nadějí jsme ti s Bábou nedávaly... Tak se pěkně drž a ne, že s tím zase začneš... Držím ti palce a kdyby sis chtěla kdykoliv popovídat, tak napiš, budu jen ráda (znáš mě... :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.