Já, mé druhé já a rychlovarná konvice

26. března 2012 v 21:10 | Darion |  O mně
Nezajímavá a nudná bytost (přesněji už jsem šest dní vlkodlak... takže vlastně štěně). Flegmatickej cholerik. Citlivej cynik. Psychopatickej cvok trpící rozdvojenou osobností. Chodící existenční paradox. Zkrátka já.
Následující článek tedy bude plný keců o mém velectěném majestátu, tudíž nebude nikterak zajímavý ani čitelný. Nebráním vám pokračovat ve čtení tohohle článku plnýho mých radioaktivních keců, ale pro slabé žaludky doporučuju křížek v pravém horním rohu. Každopádně - popojedem.
Řekněme, že bych mohla představit každou svoji osobnost zvlášt. Tak tedy.

Darion

Naprosto šílená a akční. Je pro každou pytlovinu. Udělá všechno, čeho je schopná... a vlastně i to, čeho není. Dokáže nemožné. Umí plavat schodama, mluvit s rychlovarnou konvicí (a ano, ta konvice ODPOVÍDÁ!), zametat pravým uchem, levitovat a u toho si zpívat "háájgvéj tů hel". Volnočasově se věnuje pěstování a šlechtění bagrů, plánování apokalypsy pomocí šlupky od banánu a sepisování tisíce způsobů jak porazit kaktus v člověče nezlob se. Strašnej ignorant a flegmatik. Miluje hudbu. Nemůže bez ní žít, má ji jako osobní drogu. Zažrala se do hraní na bicí a vůbec, ale vůbec jí to nejde. Ale to ji neodradí. Taky chce LARPovat, baví ji šerm, ale taky jí nejde. Je to totiž naprostý pako a antitalent na všechno. Ale umí se tomu zasmát.
Dále taky moc mluví, a hlavně dřív než myslí. A ještě dřív než mluví, tak jedná. Občas trpí pěkně ošklivýma depresema a pocitama méněcennosti. Občas ji i zajímají okolní lidi, věří na přátele. A je ochotná i někomu třebas pomoct. Je psychicky závislá na granku a čokoládě. Zbožňuje anime, strašně ráda si čte. Je to vlastně snílek. Trpí silnou zmateností, nejistostí, nerozhodností a dezorientací. Je absolutně zažraná do paření her na compu (ano, dopíše svoji část a pak se půjde mentálně věnovat psychické přípravě na dnešní expení v metinu případné hraní vietconga či unrealu). Má vcelku ráda společnost lidí a ráda by byla žurnalistka. Neuvidíte ji jinak než se slzama v očích nebo úsměvem na tváři.

Freddy

Dárk end ívl. Zlá, zákeřná, protivná, cynická, sobecká, otravná, tvrdlohlavá, umanutá, nerespektující jakoukoliv autoritu, impulsivní, výbušná, nepříjemná, sarkastická, agresivní, cholerická, sebejistá, odvážná, nekompromisní. Jde si za svým, nebere ohledy na ostatní. Egoistická manipulativní potvora. Nezajímá ji kdokoliv jinej než ona samotná, je si jistá tím, že všichni lidi jsou svině. Z čeho nemá prospěch, to ji vůbec nezajímá. Vezme si co chce. Zajímá se o magii a díky ní jsme se staly vlkoušem. A je strašně moc líná. Miluje noc, a noční toulky. Chlastá, kouří a dřív hulila (už pětadvacet dní to je!). Naprosto nenávidí romantiku a nějaký něžnosti (nech si kecy, a pojď k věci... teda samozřejmě, že ne doslovně). Kurva moc velká pesimistka, která nesnaší tenhle pitomej život. Postrádá do něj chuť a skoro nic ji nebaví (krom magie a pár dalších drobností). Píše povídky. Nejradši by vzala zbraň, šla do ulic a skoro náhodně střílela do lidí (a jednou to udělá). Je malinko psychicky nestálá a trpí maniakální potřebou zabít svého fotra. Je to samotářka a nemá ráda společnost, vyloženě se jí straní. Kolektivní práce je pro ni noční můra. Chce všechno dokázat sama a trpí patologickou potřebou pořád si dokazovat, že na všechno má. Pořád se na někoho mračí, nebo nasazuje svůj oblíbenej prázdnej výraz bez emocí. Snaží se nedat najevo cokoliv. A daří se jí to. Je strašně morbidní a neštítí se ničeho. Nic s ní nedělá pohled na smrt, bolest, či utrpení jiných lidí.


A jak nejspíš působíme na ostatní lidi?
Jako totální magor, kterej si strašně moc protiřečí. Občas nám to ujede a povídáme si samy se sebou nahlas. A to pak lidi/bytosti docela divně čumí. Jo a nepatříme mezi inteligentní existence, tudíž nás každý má za naprosté výmazy bez mozku (ono na tom možná i něco bude).

A jak vlastně vypadáme? Dobrá, tedy vypadám, vzhledem k faktu, že jsem vlastně jedna a ta samá osoba.
Nebudem to moc rozepisovat.
Jako velmi ošklivá zombie (dost detailní popis, že? ale všichni víme, jak vypadají velmi oškliví zombíci).

A to je všechno a zároveň nic. Napsala jsem toho dost, možná si myslíte, že mě znáte, ale opak je pravdou. Neznáte, protože jsem sice napsala dost, ale vlastně nic podstatného.

Mějte se.
Přeju pěknou noc.
 


Komentáře

1 Radosh Radosh | 27. března 2012 v 6:44 | Reagovat

Já si Tě vždycky budu pamatovat jako Darion :)

2 The VelííQ The VelííQ | Web | 27. března 2012 v 21:28 | Reagovat

Prostě jedinečná osobnost :)

3 The VelííQ The VelííQ | 28. března 2012 v 12:52 | Reagovat

A proč si ten článek smazala? :D Však o nich nemusíš psát všechno, jenom tohle ^^ :D Ne, promiň... :)

4 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | 29. března 2012 v 14:57 | Reagovat

Tak Darion mám asi radši, ale zase ty noční toulky a tak, to taky miluju :D Nejlepší jsou půlnoční vycházky na hřbitov na mé pařbě nebo narozeninových oslavách... :D Jak já miluju to sezení na lavičce, v naprostém tichu, jen občas nějaká ta svíčka... To je super :D. Každopádně na mě působíš poměrně jinak, než jsi tady napsala :D Ať ti to s tím abstinováním vydrží... Jinak jsme čekaly holuba v Brně, páč jsme byly nakupovat, ale nedorazil, asi jsme ho minuly... Zkoumáme všechny co potkáme (bylo jich hodně), ale žádnýho s fialovejma puntíkama jsme nepotkaly...

5 Viollet Viollet | Web | 13. května 2012 v 19:25 | Reagovat

Ty hraješ metina? Já taky, kde a na jakým serveru? Třeba se někdy potkáme :D
PS: kolektivní činnosti jsou zlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.