Co vypadne z mý hlavy po ránu...

20. března 2012 v 7:12 | Darion |  Můj svět
Hell, vstávání určitě vymyslel nějakej zkurvenej sadista. Nevěřím tomu, že je to práce normálního člověka. I když... on ho asi nikdo nevymyslel, co? Každopádně se ani nesnažte mi to vyvrátit nebo vás nakopu steelkou do míst, kam si to opravdu nepřejete (oko, zuby, levý malíček u nohy..).

Páni, už jsem vzhůru půl hodiny a právě jsem se poprvý donutila vstát z postele a doplazit se ke compu. To víte, chci trumfnout svůj rekord. Začnu něco dělat ve čtvrt, a chci vědět, estli to vychytám, chňáá. Maximálně přijdu pozdě na nějakou kulturní akci či co. Tyjo, to taky bude fakt děsně záživnej den ve škole dneska *zííív*, ostatně jako vždycky. Máme totiž právě nějakou kulturní akci (určitě něco děsně moc zajímavého), pak literu - s tou učitelkou, co mrtě rozebírá to hulení - mmm, že bych si vzala svoje kchůl tričko s ganjou a napisem proč chodit, když můžu lítat - ehm, asi radši ne. Třetí hodinu máme zemák, pokud se nemýlím... a píšem nějakou pitomou písemku, a já se samozřejmě nedonutila vůbec ani k tomu, že bych ten sešit vytáhla z hromady bordelu, ve který se válí. No, mrknu na to o přestávce. Pak máme díky suplům dvě hodiny výtvarky, což bude asi taky kurva pěkné zlo. Navíc vůbec nevím, co s sebou máme mít, takže to je v háji, no nevadí. A poslední hodina anglina. Zastřelte mě.

Odpoledne se může vyvinout dvěmi směry. Buď půjdu ven s kámošem aby mě proměnil na vlkouše, nebo půjdu ven s jiným kámošem a zase budem dělat naprosto nehorázné pičoviny, ostatně jako vždycky. Možná budem i šermovat.
Hmm, to mi připomíná, že tenhle víkend mám asi první "hodinu" bicích, tak jsem zvědavá jak mě ten týpek přežije. Doufám, že to s ním nešvihne, protože na mě opravdu nemá nervy skoro nikdo. Jsem děsnej psychouš.

Jo, v pátek mi přijede bývalá přítelkyně. Vlastně moje první slečna, kterou jsem kdy měla. Jooo, nostalgie. Akorát nevím, co bude, protože kdybych ohnehdá nezačala hulit, tak jsme spolu možná dodnes. Nevím. Jasný, měla by mě brát se vším, i s hulením. Ale já bych taky nechtěla nic mít se zdegenerovanou zkuřkou, která myslí jenom na Marry Jane. A bylo to tak, přiznávám... místo, abych s ní šla ven, nebo tak, vždycky jsem se na něco vymluvila a šla do hospody nebo se zhulit. Nejsem na to hrdá, ale tak, zkusím si s ní o tom promluvit a omluvit se jí. Jo, pozvala jsem ji na zmrzku abych jí udělala radost. Hehe.

Mimochodem, jinak jsem oficiálně bezdomovec. Ale furt bydlím. Hehe. Tak pro objasnění situace, byt, ve kterém teď bydlíme vlastně už není náš, v aukci ho koupila jedna realitka, takže super no. Ale ten maník nám to nabídl, v případě, že si seženeme hypotéku. Jenže matka je na mateřský, fotr vydělává sám a navíc je asi ještě v registru. Každopádně to bude ještě sranda, nikdo neví, jestli se budeme stěhovat nebo ne. I kdyby, zůstáváme na stejným sídlišti, což vlastně není vůbec špatná zpráva.

Jinak po dlouhé době mám rozečtenou knížku - Jmenuju se Ozzy. Životopis Ozzyho Osbourna, což všem doufám došlo. Je to luxusní.

Wufíí, nevím, kdo z vás to pochopí a kdo ne, ale už jsem se skoro dostala do astrálu, což považuju za obrovskej úspěch, heh. Asi jsem to zvládla jen díky pomoci od kámoše, nevím, ale... zkrátka mám z toho radost. Večer nebo odpoledne to budu zkoušet znovu.

Odpoledne... už bych si mohla obarvit vlasy. Hodně moc vyblitě modrá v kombinaci s hodně moc vyblitě černou nevypadají zrovna pěkně. Asi opět půjdu na modročernou, protože bych ráda dodělala tu barvu. Každopádně příště půjdu buď do křiklavě červené na celé hlavě nebo na čistě černé. Uvidím.

Hej, za čtyři minuty čtvrt. Už bych pomalu mohla začít něco dělat, protože mám menší pocit, že to asi nestihnu. No, uvidí se. Případně si nemyslím, že by mi trhalo žíly přijít o pár minut pozdě, ale zas nechci poslouchat ničí kecy.

Tak teda... ciao,
Darion
 


Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 20. března 2012 v 17:29 | Reagovat

Jo, jedna výplata na rodinu o dvou a více dětech je moc bezva věc, žili jsme tak 16 let, srandy kopec. Blééé. Hele tak modročerná? Chci taky, jenže na můj podělanej přírodní supepigment nic nechytne, hehe XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.